Co je insolvence | Ceník oddlužení | O nás | Kalkulačka oddlužení | Co je třeba pro oddlužení | Podklady pro podání návrhu na oddlužení

Co je insolvence?

Insolvence je obecný název procesu, jehož součástí je i oddlužení fyzických osob (někdy též zvané osobní bankrot), které nepodnikají. Cílem této právní úpravy je vyřešit začarovaný kruh dluhů a umožnit oddlužovaným návrat do běžného života, kdy už se nemusí bát exekutorů a při splnění základních podmínek se navždy zbaví svých dluhů. Celý insolvenční proces je upraven v zákoně č. 182/2006 Sb., insolvenčním zákonem. Ze zákona pak vyplývají podmínky oddlužení, které jsou popsány zde. Proč se pustit do insolvence?

Zbavíte se exekutorů

Okamžikem podání návrhu se přerušují veškerá exekuční řízení. Exekutoři tedy již nemohou zabavovat Vaši výplatu a bankovní účty.

 

Zbavíte se dluhů

Pokud dodržíte všechny zákonem a soudem stanovené podmínky (zejména úhrada min 30 % všech dluhů během 5 letého procesu oddlužení), veškeré Vaše dluhy zaniknou a budete moci začít znovu s čistým štítem. Jak přibližně vychází výše splátek si spočítejte v naší kalkulačce insolvence.

Stop narůstání dluhů

Jakmile je zahájeno insolvenční řízení, úroky přestávají narůstat. Zastavení nárůstu úroků samozřejmě platí jen při dodržení podmínek insolvenčního řízení.

Začněte hned teď!

Je to jednoduché. Začněte tím, že si připravíte podklady.Pak vyplňte náš formulář a my se postaráme o zpracování a podání návrhu na oddlužení. Vše proběhne rychle tak, abyste se zbavili dluhů co nejdříve.

Oddlužení provádíme po celé ČR! Celý proces probíhá přes internet.

Dopředu nic neplatíte! Naše služby hradí insolvenční správce ze splátek oddlužení.

 

Cílem našeho projektu je rychlé, snadné a levné oddlužení (osobní bankrot), díky kterému se zbavíte vašich dluhů jednou provždy. Po novele insolvenčního zákona, která nabyla účinnosti 1. 7. 2016 je možné podání insolvenčního návrhu jen prostřednictvím advokáta, ins. správce, notáře, soudního exekutora, popř. akreditované osoby. Tyto novinky mají za cíl zkvalitnit úroveň podávaných návrhů a zvýšit tak šanci na vaše oddlužení.

Nečekejte s insolvencí, každý den je pro vás drahý!

© 2018 insolvenceTED.cz & Advokátní kancelář Dvořák